Тематични заведения

Потребителски аватар
WhiteLilium
Регистриран: нед юни 18, 2017 9:31 pm

Тематични заведения

Мнение: # 59Мнение WhiteLilium
пет юни 23, 2017 11:46 am

Както знаем София, Пловдив и морето са всеобщо известни сред общността ни като градове,
които имат в своя списък заведения ЛГБТИ френдли.
Предлагам тук да споделим предпочитаните от нас тематични заведения из страната.
Аз живея в столицата и тук съм посещавала тематичния бар Essence, който си е типично женски бар, само за жени.
Била съм и в ID Club, който за голямо мое съжаление вече не функционира.
Известни са ми "Secret garden", който се намира на ул.Алабин, в непосредствена близост до Площад Македония. Него все още не съм посещавала, но препоръките, които съм чула са добри.
Също така "65 светулки", който предлага чудесна обстановка, вкусна храна и прекрасна музика.
Като дискотеки за нощно забавление знам само "One to one", което пък не е много лес, но е тематично по всички параграфи. :P
Вие сте! :)
Do whatever makes you feel alive... and be happy ;)

RominaRoGeorgieva
Регистриран: ср юни 21, 2017 9:08 am

Re: Тематични заведения

Мнение: # 65Мнение RominaRoGeorgieva
пет юни 23, 2017 4:14 pm

Есънс си е жива легенда и колкото и да се оплакват всички, че било бардак... Накрая всеки ходи там, защото си е класика, а и защото изборът не е особено голям. Още не съм била в Светулките, ама аз и не съм много по тия ходенки в тематични барове. Прибягвам до Есън два пъти в годината, когатоме удари мълния за Блъди Мери и гъчканица...
.. защото камъкът, за разлика от дървото, от въздишка не разбира...

RominaRoGeorgieva
Регистриран: ср юни 21, 2017 9:08 am

Re: Тематични заведения

Мнение: # 66Мнение RominaRoGeorgieva
пет юни 23, 2017 4:16 pm

Като цяло качествени барове/клубове са дефицит. Донякъде е разбираемо... Живяла съм и в Пловдив ... Там пък е кръгла нула. За Варна не съм осведомена. Понякога съжалявам, че затвориха АйДи. Там имаше потенциал да си изкараш готино, като изключим галактически високите цени за бира от 330 милилитра...
.. защото камъкът, за разлика от дървото, от въздишка не разбира...

PeterHaums
Регистриран: пон апр 16, 2018 7:55 am
Контакти:

Озонотерапия Улица Фрунзе Чебоксары

Мнение: # 19362Мнение PeterHaums
пон апр 16, 2018 8:31 am

Лечение волос Улица Ивана Франко Чебоксары Ультразвуковой SMAS-лифтинг Безымянный переулок Чебоксары магнолия лазерная эпиляция хиромассаж всего тела фотоомоложение и мешки под глазами Массаж медицинский и антицеллюлитный Ивовая улица Чебоксары глубокая фотоэпиляция тюмень u-one ультразвуковой smas-лифтинг отзывы Озонотерапия целлюлита Нижняя улица Чебоксары фотоомоложение лица это фотоомоложение аппаратом м22 что делать если лазерная эпиляция не помогает фракционный фототермолиз deka со2 отзывы Плазмолифтинг Мало-Ярославская улица Чебоксары лазерная эпиляция удаление волос

лазерное омоложение лица ульяновск Квантовая терапия Вачалкассинская улица Чебоксары акне лечение спине сколько стоит лазерная эпиляция бикини в челябинске Радиесс Территория сдт Виктория Чебоксары Лазерная коагуляция сосудов и вен Улица Кольцова Чебоксары фотоэпиляция ярославль святой георгий Генетическое тестирование Улица Б.С.Маркова Чебоксары Мультиинжекторная озонотерапия целлюлита Привосточная улица Чебоксары Фотоомоложение Монтажный проезд Чебоксары

Cурджидерм Площадь И.Ф.Скворцова Чебоксары Фотоэпиляция Кленовая улица Чебоксары фотоомоложение, фотоэпиляция ellipse.цены криолиполиз на аппарате zeltiq отзывы лечение и лекарства от акне Микротоковая терапия Улица Шумилова Чебоксары Лазерный пилинг Женьшеневая улица Чебоксары фотоэпиляция фото до и после бикини amg645 массажер для тела идеальная фигура Лечение Акне Улица Профессора И.А. Андреева Чебоксары

сколько стоит лазерная эпиляция в милане правильные линии для массажа тела лазерная эпиляция промежутки вакуумный массажер для тела от прозводителя Генетическое тестирование Совхозная площадь Чебоксары Лазерный пилинг Улица К.Либкнехта Чебоксары лазерная перфорация фракционный фототермолиз кожи amg120 массажер для тела 4 в 1 и ик прогревом Лечение волос Улица Мопра Чебоксары tria лазерная эпиляция

Лазерная эпиляция Территория сдт Азамат Чебоксары Квантовая терапия Брусничная улица Чебоксары фотоэпиляция цена ростов Лазерное омоложение Монтажный проезд Чебоксары лазерная эпиляция делают в поликлинике цк

Отговори

Върни се в “Клубове”