Екип

Потребителски аватар
Fascinated
Site Admin
Регистриран: съб юни 17, 2017 8:53 pm

Екип

Мнение: # 106Мнение Fascinated
вт юни 27, 2017 8:18 pm

В тази тема, ще се представим и целият ЕКИП. Хората, който се събрахме и решихме да отворим една малка вратичка на всеки с различната сексуална ориентация от женския пол. Всеки един от нас ще постне под темата си представяне, за да можем по някакъв начин да ви запознаем със себе си.

Казвам се Рени, но ме наричат Рей. На 21 години съм (навършвам ги на 30 август). Живея в Германия и работя от доста време в сферата на Гастрономия, основно с мениджмънт на хотели и ресторанти. Обожавам книги, природа и животинки. Хобито ми е позитивизъм и хора. Надявам се занапред да се запозная с много положителни хора тук и да завържем някакви отношения, за да можем да си съдействаме за развитието на нашето ВСЕ ОЩЕ малко виртуално пространство.

Пожелавам на всички потребители във форума, усмивки и забавление. Ще помагаме на всеки с каквото можем. Усмивкииииии. :)))

Потребителски аватар
WhiteLilium
Регистриран: нед юни 18, 2017 9:31 pm

Re: Екип

Мнение: # 107Мнение WhiteLilium
ср юни 28, 2017 6:34 am

Здравейте, приятели.
Казвам се Любомира и съм част от Екипа на Lcommunity.org
На 29 години съм, зодия Водолей, живея в столицата. В момента работя в сферата на търговията.
Обичам да танцувам, да чета, да се забавлявам. Усмивката не слиза от лицето ми.
Изключително позитивна личност съм, която все още вярва в Чудеса, в Любовта и в Добрите хора.
Мотото ми е - "Бъди себе си, винаги". Точно заради това си мото реших да се включа в идеята за този форум.
Защото няма нищо по-хубаво от това да бъдеш себе си. В живота на първо място, след това навсякъде другаде.
Идеята ми е да превърнем това място в център за всякаква информация относно проблемите, с които се сблъскват ежедневно ЛГБТИ хората, начини и техники за справяне с тези проблеми. Смятам, че на голяма част от обществото като цяло им липсва правилно поднесената информация. За това се надявам, че с общи усилия ще успеем да променим това. И този форум ще бъде част от информационния поток.
А защо не, някой ден не станем и организация, бореща се за правата Ни? :roll:
Завършвам представянето си с Българското мото "Съединението прави Силата", смятам че точно това е ключа към успеха.
Бъдете позитивни, бъдете себе си, обичайте се! 8-)

Изображение
Do whatever makes you feel alive... and be happy ;)

Потребителски аватар
CatherineDimitrova
Регистриран: вт юни 20, 2017 8:19 pm

Here I am...

Мнение: # 111Мнение CatherineDimitrova
ср юни 28, 2017 9:53 am

Здравейте, моми каматни!

Аз съм Кейт (Кат) и съм част от екипа на Lcommunity. Живея в София, но по default съм от Родопите и съм 21-годишно извънземно(за любопитните съм зодия Везни). Работя в сферата на маркетинга, технологиите и изкуството иии по то-точно правя дизайн на татуси (да, да, знам...разлика от тук до моята планета, нооо какво да се прави) :mrgreen:
Като характер съм много енергичен, ексценричен и емоционален човек, обичащ забавленията и шантавите неща и с мъка и тежки усилия ставам сериозен човек. :D
Обичам да рисувам (you don't say haha) , спортувам- най-вече плуване и баскет, да ходя на театър, да чета, да се занимавам с Jess ( нашето слънчице игриво - и не, не е дете, а кученцее :D ) , да готвя и пия червено винце, да пътувам и опознавам нови места, ора и заниматия иии разбира се като всяка обичаща жена, да прекарвам време с моя дзвер.

Мотото ми е "Няма нищо невъзможно!" , тъй като за мен почти няма граници...искам ли нещо-правя го. Точно затова съм тук... свят без хомофобия. ЗА идеята съм с двете ръце и палците на краката ми! Искам да може да се разхождаме прегърнати, да излизаме на романтични вечери без ококорените погдеди на околните и да чувам репликата " я виж, тия двете лесбийки са се хванали за ръце, как може такова нещо"... Come on, buddy! В 21 век сме според Грегорианският календар и любовта е за всички! И както вече разбрахте това ще е нашето общо местенце, където ще се подкрепяме, забавляваме, работим за една обща цел и убиваме скуката заедно, защото ние всички сме екип иии за мен е удоволствие да съм час от това. Хубаво е да знаем, че не сме сами и ни се доверявате. Всички вие давате своя принос. Благодарим ви! 8-) :D

Потребителски аватар
Rainbow
Регистриран: нед юни 18, 2017 9:48 pm

Мнение: # 119Мнение Rainbow
ср юни 28, 2017 8:21 pm

Изображение
Здравейте!
Казвам се Десислава Христова (Деси). Родом съм от София, на 34 г., а от 10 години живея в Швеция и работя в сферата на хотелиерството и ресторантьорството като chief (майстор-готвач). Като натура съм романтична душа и бохем. Чувствам се отлично, когато съм близо до природата, като с това са свързани повечето ми любими занимания: да ходя на планина и море, което ме зарежда с най-положителна енергия. Обичам да играя дартс, футбол, баскетбол и да плувам (абе да има раздвижване)... Умея да помагам на хората с това, че съм силно интуитивна личност. Мотото ми е "Аз съм. Аз мога всичко!" (Овенска му работа :D )
Тук ме доведе тежкият път, по който съм минала, за да стигна до настоящия момент, в който казвам, че харесвам и винаги съм харесвала жени, както и откровеното ми желание да помагам на тези, които тепърва тръгват по него; също така желанието да чуя историите на други, които са го изминали. Винаги съм давала кураж на хората, които се чувстват несигурни и вярвам, че с достатъчно подкрепа и постоянство нещата биха придобили по-добър облик в нашето общество!

Потребителски аватар
Franchesca
Регистриран: ср юни 21, 2017 4:54 pm

Мнение: # 122Мнение Franchesca
чет юни 29, 2017 10:48 am

Здравейте, мили дами! Аз съм Теди, горд и упорит Овен с непреклонно българско сърце, спортна дисциплина и американска амбициозност. На 33 г. съм, живея в Щатите и работя в сферата на транспорта, със стабилен опит зад гърба си.
Обичам прекрасната ни българска кухня - заклевам се, няма по-вкусна храна по целия свят! Обожавам музиката, за никъде не съм без музика в ежедневието ми. Влюбена съм в екстремната страна на живота и определено се чувствам добре на високи обороти: бънджи скокове, изкачване на планински върхове, гребане, кану-каяк... въобще, адреналин да има. Дълги години бях професионален спортист, което е дало важно отражение във вкуса ми към живота! Думата "ваканция" за мен е синоним на това да има любими хора около мен, планински въздух или морски бриз, палатки, песни до зори, пътуване... и не на последно място, задължително хубава книга в ръка. И като казах "любими хора", истината е, че всеки е добре дошъл в живота ми, но малцина остават, защото преди всичко държа на същинското общуване - приветливи хора с гъвкаво мислене, които са истински и може да се разчита на тях. Като цяло държа много на феърплея - в отношенията, в спорта, в работата, в любовта, в срещите и в разделите.
В нашето общество ми се набива на очи липсата на сплотеност и взаимно пазене. А това, което действително ме вдъхновява и ме задържа тук е фактът, че сме екип от скоро време, но се напаснахме удивително добре и с лекота; усещането е като за семейство! Вярвам, че щом шепа хора го постигаме, можем и в много по-сериозни мащаби... което е в унисон с моето мото в живота - "Никога не се предавам и се боря докрай!" Гордея се, че съм част от екипа на Lcommunity.org!

Потребителски аватар
Alex-Shan3
Регистриран: пон юни 19, 2017 7:49 am

Мнение: # 147Мнение Alex-Shan3
пет юни 30, 2017 3:09 pm

Здравейте \\//
Аз съм Алекс и съм част от екипа на Lcommunity 8-) . На 29 години съм от Стара Загора , зодия ТЕЛЕЦ :)
По професия съм фризьорка , но работа в Министерството на отбратана от 10 години ( какво да се прави призвание :lol: ).
Обожавам спокойствието , падам си малко домушарче , но ако трябва да избухвам определено знам как да го направя :ugeek: . Винаги съм била душата на компанията и определено знам как да се забавлявам ^^. Не мога без музика , храна .. храна и пак храна :lol: ( любовта на телеца минава през коремчето :lol: ) . Харесвам разходките из природата ,да пътувам и добрата компания . Маниачка съм на тема татуировки за това и си имам не малко по тялото :roll: .
(Мотото ми е - Живей като за последно) !!!
Много съм щастлива от факта , че всички ние които се събрахме тук с еднаква цел и кауза се разбираме повече от добре :roll: .
Благодаря ви момичета :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На всички вас , които те първа се установяват тук ще им пожелая приятни мигове с нас и много забавление :roll:
:arrow: Being MYSELF is something I do well //m\\ :roll:

Потребителски аватар
Fanita4
Site Admin
Регистриран: съб юни 17, 2017 8:45 pm

Мнение: # 197Мнение Fanita4
пет юли 07, 2017 5:42 pm

Здравейте и от мен, казвам се Фани и съм от слънчевия и творчески град Пловдив. Зодия Биролей съм и отявлен лудохолик, на Христовата възраст, но съвсем не на Христовата мъдрост. :D Живо се интересувам от Общество и Нова история, от музика и озвучаване, IT, технологии, програмиране и човешки права и политика (странни комбинации, нали :roll: ). По образование съм филолог и работя с езиците, които владея свободно - английски и френски, а при наличие на време, у мен не липсва желание и удоволствие от това да уча и немски. Като безнадежден оптимист, въпреки всички удари от живота, продължавам да виждам красивото у хората. Приятелите за мен са истински синоним на семейство и тук в този екип определено срещнах такива! Моята най-силна мотивация да съм тук е вярата в едно по-добро общество и фактът, че дорасли на мислене хора ИМА и не са малко, но гласовете им не винаги се чуват достатъчно силно, а тези на назадничаво мислещите за жалост са все така гръмки. Виждала съм пред очите ми да се променя нечие невежо говорене с дочути клишета към едно наистина разбиращо отношение, затова ще продължавам да се боря редом с момичетата! Моето мото е "Няма начин да няма начин.", поради което съм още по-горда и щастлива да съм част от екипа на Lcommunity.org!

Orchid
Регистриран: пет юни 23, 2017 12:24 pm

Мнение: # 201Мнение Orchid
нед юли 09, 2017 9:42 pm

Здравейте! Казвам се Ани и обичам да се усмихвам.
Тук съм, защото вярвам, че можем да живеем в едно по-толерантно, свободно и разбиращо общество. Вярвам, че времето за това е дошло и то е СЕГА.
От артистичния и красив Пловдив съм, но прекарах доста години извън България, сблъсквйки се с различни култури и начин на живот и мога да заявя съвсем съзнателно, че въпреки различния си манталитет, където и да се намират, хората желаят да се чувстват комфортно в кожата си и да могат свободно да изразяват своята автентичност.
Аз самата все още съм в търсене на своето призвание. Филолог и журналист по образование, обожавам природата и животните, светът на книгите е бил винаги изключително привлекателен и интересен за мен, както и срещите и разговорите със сърдечни, добронамерени, широко скроени и позитивни хора.
Близостта до водата винаги ми действа вдъхновяващо.
Обичам и се интересувам живо от астрология, защото понякога звездите могат да ни помогнат да бъдем по-доброто си "Аз" и да имаме по-успешни взаимоотношения както със себе си, така и с другите.
Екипът ни в Lcommunity.org е страхотен и за мен е чест да бъда част от него!
Вярвам, че е важно хората да бъдем добри и да се подкрепяме и че дори една усмивка и няколко думи, изречени в правилната посока, могат да имат изключително положителен ефект върху всяко същество.
Аз и Морето страхотна.jpg
Аз и Морето страхотна.jpg (230.85 KБ) Видяна 789 пъти

Потребителски аватар
Mo.
Регистриран: пон юни 19, 2017 5:59 am
Контакти:

Мнение: # 216Мнение Mo.
съб авг 05, 2017 2:49 pm

Здравейте,
Казвам се Мария Рашкова, но всички около мен ме наричат Мо.
На 28 години съм от София. Във форумът съм защото комуникацията с хора със същата сексуална ориентация като моята ми напомня, че думата "малцинство" не е точната за нас.
Тренирах 8 години бокс и 2 години ММА. Играла съм и футбол. Всеки спорт ми е любим... За съжаление претърпях сериозни травми и поредица операции на краката и корема. Тогава открих силата си- да уча, да чета и да преподавам :mrgreen:

Работя като личен финансов и бизнес консултант. “Лични Финанси” е темата, в която ще се опитам да изложа гледните си точки по въпросите за Спестявания, Инвестиции, Кредити и Предприемачество. Парите не са най-важното в живота, но за съжаление са едно от нещата,без които съществуването ни е невъзможно.
Темите, които ще засегна са не само как да изкарваме повече пари, но и как правилно да ги харчим, така че един ден да не мизерстваме както бабите си и да сме зависими от някого.
Успехът на една държава според мен не зависи толкова от нейните политици колкото от масата хора. Ако сме единни, ако знаем как се печели и сме устремени в това ние непременно ще донесем успехи и на хората, които ни заобикалят.
Вярвам в това и се боря за доказването му свеки ден. Създател и водещ съм на редица обучения по лични финанси, инвестиране и личностно развитие и искам да помогна за повишаването на финансовата грамотност на всеки българин.
В секцията, която ще поема ще можете да се запознаете с финансовите институции, инструменти за печалба и управление на личните си финанси. Ще можете да ми задавате всякакви въпроси, на които ще опитам да отговоря с нагледни примери и сравнения, а също така ще коментираме финансовите инструменти, които вие ползвате.
http://lichnifinansi.4stupki.com/ моят персонален сайт
https://web.facebook.com/lichnifinansi.4stupki/ страницата на моя бизнес
https://m.facebook.com/profile.php?ref_ ... _admin.php Фейсбук

Отговори

Върни се в “За нас”